شرایط و قوانین

شرایط و قوانین:

ضمن تشکر از شما کاربر گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی ملاحظه فرمائید.

ورود کاربران به وب‌سایت rayansarvin.ir و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. شرایط و قوانین این سایت متأثر از شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و نظام صنفی رایانه ای استان تهران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمائید.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر یا بیمه‌گذار به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات این سایت اقدام نماید. شخصی که در این سامانه با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص سومی اقدام می‌کند، نیز از طرف شرکت ما به عنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین می‌باشد.

تعریف وبمستر یا شرکت:

شرکت رایان پژوه سروین که اصالت و اعتبار فعالیت‌ این شرکت از طرف نظام صنفی رایانه ای استان تهران در جمهوری اسلامی ایران مورد تائید قرار گرفته باشد و طی استعلامات ادواری نیز مورد تایید قرار می گیرد.

محصولات قابل ارائه در سایت rayansarvin.ir:

این سایت یک سامانه مدیریت و فروش انواع خدمات سیستم های مطب،کلینیک و بیمارستانی و همچنین سئو و بهبود رتبه در موتورهایی جستجو و الکسا می‌باشد. در اینجا هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات مربوط به وب سرویس خود است. کلیه سفارشات با توجه به درخواست مشتری توسط شرکت رایان پژوه سروین صادر و اطلاعات تکمیلی برای کاربران مطابق با آدرس ثبت شده ارسال می‌شود.

شرکت رایان پژوه سروین ضمانت بهترین قیمت برای کلیه پکیج های خدماتی خود را می نماید. چنانچه تخفیفی از طرف شرکت بر روی قیمت ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. با توجه به اینکه در پروسه ثبت نام هیچ گونه کالای فیزیکی مبادله نمی شود، در صورت عدم رضایت مشتری، تا 7 روز بعد از عقد قرارداد، مبلغ قرارداد بی قید و شرط از طرف شرکت به مشتری پرداخت می شود و بعد از آن قرارداد فی ما بین فسخ می گردد.

راه ارتباطی:

شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات این وب سایت استفاده کنید یا سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به آدرس ([email protected]) ایمیل ‌بزنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به صورت الکترونیکی دریافت نماید. آدرس و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از طرف مشتری تنها کانال رسمی ارتباط با مشتری می‌باشد و تمامی ارتباطات این شرکت با مشتری از طریق آنها صورت می‌پذیرد. خبر رسانی‌ها در مورد سرویس‌های ویژه، رویدادها و ... توسط این شرکت انجام می‌شود و چنانچه کاربر تمایلی به دریافت نداشته باشد می‌تواند از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن نسبت به مدیریت این موارد اقدام نماید.

حریم شخصی:

سایت rayansarvin.ir متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود جهت حفظ اطلاعات شما استفاده نماید. هم چنین در بخش های ویژه سایت، فقط اطلاعاتی نمایش داده می شود که مورد تأیید کاربر باشد.

ارسال سفارش:

پس از ثبت سفارش به صورت اینترنتی، بلافاصله و حداگثر تا 24 ساعت، سیستم کاربر آماده و طبق راه های ارتباطی به ایشان اطلاع داده می شود. در برخی موارد مانند طراحی سیستم های ثبت اطلاعات بیماران و درخواست طراحی ویژه سایت که نیاز به چندین جلسه کارشناسان شرکت رایان پژوه سروین با کاربران محترم می باشد، تبعاً مراحل آماده سازی طبق موارد مندرج در توافق نامه فی مابین صورت می پذیرد.

کاربران حقوقی برای دریافت فاکتور حقوقی می‌بایست درخواست خود را جداگانه در بخش "ارتباط با ما" اعلام نمایند.

انصراف از خرید:

 با توجه به اینکه در پروسه ثبت نام هیچ گونه کالای فیزیکی مبادله نمی شود، در صورت عدم رضایت مشتری، تا 7 روز بعد از عقد قرارداد، مبلغ قرارداد بی قید و شرط از طرف شرکت به مشتری پرداخت می شود و بعد از آن قرارداد فی ما بین فسخ می گردد. بعد از این تاریخ به جهت صرف هزینه های جانبی برای فضا و پهنای باند ترافیکی و هم چنین موارد مربوط به اصول سدو، بازگشت وجه امکان پذیر نمی باشد.

مدت قرارداد:

 از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، کاربر می‌تواند از خدمات این سایت استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با شرکت رایان پژوه سروین می‌باشد. کاربر می‌تواند در هر لحظه از حساب کاربری خود خارج شود  اما این موضوع به منزله انصراف از همکاری با این شرکت نمی‌باشد. جهت خاتمه‌ی همکاری کاربر می‌تواند درخواست خود را از طریق ایمیل (i[email protected]) به بخش پشتیبانی اعلام نماید، این شرکت موظف است در تمام حالت نسبت به ارائه‌ی خدمات مطلوب به مشتری جهت حفظ همکاری اقدام نماید ولی در صورت درخواست مشتری نسبت به حذف اطلاعات مشتری و قطع همکاری اقدام خواهد نمود. 

محدوده جغرافیایی ارائه خدمات:

شرکت رایان پژوه سروین به تمام کاربران در سراسر ایران خدمات ارائه می دهد و هیچ گونه محدودیت جغرافیایی جهت عقد قرارداد وجود ندارد.